חתוכה

אספלט לחניה - אצל מי עושים?

חלפו הימים שמגרשי חנייה היו לא יותר מאשר מגרש עפר. אף אחד לא רוצה להחנות את רכבו בסביבה מאובקת בימי הקיץ, או להתהלך בבוץ בשביל להגיע לרכב בימים גשומים. סלילת אספלט למגרש חניה מאפשרת פתרון יעיל, אסתטי ונוח. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם במציאת חברה מתאימה.

סלילת מגרש חניה במושב עטרות
קבלן תשתיות
גם מטוסים צריכים חניה. סלילה בנמל התעופה בן גוריון
אספלט לחניה הוא הפתרון עבור מגרשי חנייה ציבוריים, פרטיים, בתים משותפים ובתים פרטיים. כבר חלפו הימים שבהם מגרשי חנייה היו לא יותר מאשר מגרש עפר. אף אחד לא רוצה להחנות את רכבו בסביבה מאובקת בימי הקיץ, או להתהלך בבוץ בשביל להגיע לרכב בימים גשומים. אנשים מחפשים פתרון נוח לחניית הרכב.
סלילת אספלט למגרש חניה מאפשרת פתרון יעיל, אסתטי ונוח מאוד. כך ניתן גם לשמור על הניקיון, להטמיע מערכות ניקוז ותשתיות שונות. ובשורה התחתונה תקבלו מגרש חניה מודרני ונוח לשימוש יום יומי.

אספלט לחניה - אל מי פונים ?

כאשר זקוקים לפתרון אספלט עבור מגרש החניה יש לפנות לחברה הנדסית המנוסה בעבודות עפר ופיתוח כבישים. לעתים מדובר בחידוש אספלט ותיקונים, ולעתים אספלט חדש. חשוב שזו תהיה חברה המסוגלת לספק את כל הפתרונות של סלילת אספלט תחת קורת גג אחת. זוהי הבחירה הטובה ביותר, חוסכת בזמן וחוסכת בעלויות.

אספלט לחניה הוא לא רק סלילת אספלט, יש צורך בעבודות שונות לצורך הכנה, ולצורך הגימורים. עבודות הכוללות : עבודות עפר, הנחת צנרת ביוב ותשתיות שונות וריצוף המדרכות. כך תקבלו מגרש חנייה אסתטי ומודרני בסטנדרטים גבוהים. מגרש חנייה ממנו תוכלו ליהנות במשך שנים ארוכות.
עבודות עפר, קבלן תשתיות, קבלן אספלט, סלילת כבישים, ריצוף מדרכות
סלילת כביש חניון ומגרש כדורסל
סלילת כביש חניון ומגרש כדורסל, גמר

אספלט לחניה - מחיר ועלויות

ישנם גורמים שונים המשפיעים על עלויות אספלט לחניה. המחירים מחושבים על פי עלות למטר מרובע של סלילת אספלט, אך ככל שמדובר בסלילת שטח גדול יותר, כך ניתן לקבל מחיר משתלם יותר. המחיר למטר מרובע נע בטווח של 50₪ ל-250₪ למ"ר.

בין הגורמים המשפיעים על מחיר סלילת אספלט, כדאי להזכיר את סוג האספלט. מקובל להשתמש באספלט חם, חומר עמיד ואיכותי המתאים גם לסלילת כבישים, חניונים וכו׳. מי שמחפש לחסוך בעלויות יכול לעשות זאת באמצעות אספלט גרוס (אספלט ממוחזר). ישנו גם אספלט קר, אך הוא מתאים יותר לצורך ביצוע תיקונים נקודתיים. על מנת לקבל הצעת מחיר רלוונטית מוטב לפנות אל חברת סלילת אספלט מקצועית. ישנם גורמים שונים המשפיעים על המחיר ויש לבחון את עבודות ההכנה הנדרשות בשטח ואת התשתיות הנדרשות. בסופו של דבר, חתוכה סלילה ופיתוח כבישים מספקת את הפתרון הנדרש בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

בנוסף, כדאי להתייעץ עם החברה לגבי הפתרונות האפשריים. מאד לא מומלץ לחפש את הזול ביותר, דבר המתבטא באיכות הביצוע ובצרכי תחזוקה חוזרת ובהוצאות בלתי נגמרות.
סלילת כביש גישה לחניון גני התערוכה, תל אביב

זקוקים לאספלט בחניית בניין המגורים? סלילת כביש ביישוב, ריצוף מדרכות בגינות ציבוריות, עבודות עפר והנחת תשתיות ביוב?

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל פרויקט, ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר.
נציגינו ממתינים לפנייתך בטלפון 050-966-3184 או בטופס:

חתוכה עפר - הכתובת שלכם לכל עבודות עפר וסלילת כבישים

חברת חתוכה עפר, פיתוח וכבישים נוסדה בשנת 1985. שמנו לעצמנו למטרה לתת מענה מקיף לכל צורכי פיתוח התשתיות. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בעבודות תשתיות ועבודות גמר. כיום אנו חברה המעסיקה עשרות עובדים הכוללים מהנדסים, מודדים, נהגים, מפעילי ציוד הנדסי ועוד. אנו מחזיקים במערך של כלים הנדסיים כבדים הכוללים שופלים, מחפרונים, מכבשים, באגרים, פינישר ועוד. כלים בעזרתם אנו מעניקים מענה לכל אתגר הנדסי בכל תנאי השטח. במהלך השנים פיתחנו מיכון וציוד המאפשר לנו לתת מענה לפרויקטים מאתגרים במיוחד הכוללים עבודה במעברים צרים. בין לקוחות החברה קבלנים ויזמים, מוסדות ציבור וחברות ממשלתיות, מפעלי תעשייה ומתקנים חקלאיים, רשויות מקומיות ולקוחות פרטיים. לכל לקוח אנו מעניקים את השירות הטוב ביותר, ופתרון אישי בכל מה שנוגע לעבודות עפר, סלילת כבישים, ריצוף מדרכות וחפירת תעלות ביוב. אנו ספקים מורשים של משרד הביטחון ומעניקים שירותים במתקנים ביטחוניים ואסטרטגים.

נשמח לעבוד עבורכם.

דילוג לתוכן