חתוכה

חברת אספלט לחניה – אל מי פונים ?

איך לבחור סוגי אספלט? בחירת סוג האספלט היא שאלה מקצועית. עלויות אספלט הן חלק מהשיקולים,
אך בוודאי שברירת המחדל היא אינה בחירת הזול ביותר. חשוב להתייעץ עם מהנדסים הבוחנים את הצרכים של הפרויקט ותנאי השטח על מנת לבחור את סוג האספלט המתאים. כאשר המטרה היא עמידות ארוכת שנים. גם אם תשקיעו יותר, בטווח הארוך זהו הפתרון המשתלם ביותר.

סלילת אספלט למגרש חניה
עבודות עפר, סלילת כבישים וריצוף מדרכות

זקוקים לשירותי סלילת אספלט? חברת חתוכה עפר, פיתוח וכבישים בע“מ עומדת לשירותכם עם כל השירותים, מעבודות העפר המקדימות, דרך סלילת חניה וכביש גישה, ועד הגימורים וריצוף המדרכות. אנו יכולים לתת מענה לכל הצרכים של הפרויקט ולספק לכם תחת קורת גג אחת פתרון הכולל: עבודות עפר, הנחת צנרת לקווי חשמל, מים, ביוב ותקשורת.

אנו מביאים איתנו למעלה מ 40 שנות ניסיון, ומבין חברות עפר ופיתוח בעלות היכולות הגבוהות ביותר במתן פתרון שלם ׳אין האוס׳ לרשויות מקומיות, מפעלים, בתים משותפים ובתים פרטיים. ממגרש חניה פרטי לבית, ועד סלילת אספלט למגרשי חניה ציבוריים – לנו יש את כל הציוד הטכנולוגי והלוגיסטי על מנת לעמוד במשימה.


  • מתן מענה כולל, החל מהשלב התכנוני ועד עבודות הגימור
  • טכנולוגיות וחומרים מתקדמים המעניקים עמידות ועומדים בתקנים סביבתיים.
  • עמידה בלוחות זמנים.
  • הכנת השטח, בניית שיפועים והטמעת תשתיות.
  • אספלט לחניה מחיר משתלם וערך מוסף.
  • פתרון לכל סוגי הפרויקטים, מהלקוח הפרטי ועד גופים ציבוריים ורשויות מקומיות

 

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה. יש לנו ניסיון רב בסלילת אספלט לחניה, ואנו יכולים לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר במחיר משתלם

איך לבחור סוגי אספלט? בחירת סוג האספלט היא שאלה מקצועית. עלויות אספלט הן חלק מהשיקולים, אך בוודאי שברירת המחדל היא אינה בחירת הזול ביותר. חשוב להתייעץ עם מהנדסים הבוחנים את הצרכים של הפרויקט ותנאי השטח על מנת לבחור את סוג האספלט המתאים. כאשר המטרה היא עמידות ארוכת שנים. גם אם תשקיעו יותר, בטווח הארוך זהו הפתרון המשתלם ביותר.

זקוקים לאספלט בחניית בניין המגורים? סלילת כביש ביישוב, ריצוף מדרכות בגינות ציבוריות, עבודות עפר והנחת תשתיות ביוב?

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל פרויקט, ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר.
נציגינו ממתינים לפנייתך בטלפון 050-966-3184 או בטופס:

חתוכה עפר - הכתובת שלכם לכל עבודות עפר וסלילת כבישים

חברת חתוכה עפר, פיתוח וכבישים נוסדה בשנת 1985. שמנו לעצמנו למטרה לתת מענה מקיף לכל צורכי פיתוח התשתיות. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בעבודות תשתיות ועבודות גמר. כיום אנו חברה המעסיקה עשרות עובדים הכוללים מהנדסים, מודדים, נהגים, מפעילי ציוד הנדסי ועוד. אנו מחזיקים במערך של כלים הנדסיים כבדים הכוללים שופלים, מחפרונים, מכבשים, באגרים, פינישר ועוד. כלים בעזרתם אנו מעניקים מענה לכל אתגר הנדסי בכל תנאי השטח. במהלך השנים פיתחנו מיכון וציוד המאפשר לנו לתת מענה לפרויקטים מאתגרים במיוחד הכוללים עבודה במעברים צרים. בין לקוחות החברה קבלנים ויזמים, מוסדות ציבור וחברות ממשלתיות, מפעלי תעשייה ומתקנים חקלאיים, רשויות מקומיות ולקוחות פרטיים. לכל לקוח אנו מעניקים את השירות הטוב ביותר, ופתרון אישי בכל מה שנוגע לעבודות עפר, סלילת כבישים, ריצוף מדרכות וחפירת תעלות ביוב. אנו ספקים מורשים של משרד הביטחון ומעניקים שירותים במתקנים ביטחוניים ואסטרטגים.

נשמח לעבוד עבורכם.

דילוג לתוכן