חתוכה

חידוש אספלט ותיקון ליקויים

כמעט בכל מקום אנו יכולים לראות עבודות אספלט, מהבתים הפרטיים המחזיקים במגרש חנייה קטן, דרך בניינים משותפים הזקוקים למגרש חנייה וכביש גישה, ועד פרויקטים עירוניים. האספלט הוא פתרון יעיל לצורך סלילת כבישים ומגרשי חנייה. בעזרתו ניתן ליהנות מנוחות ותנאים מתאימים לצורך נסיעה וחנייה. וניתן כמובן לשלב עבודות אספלט עם תשתיות שונות, שגם הן חיוניות לחיינו המודרניים.

האספלט הוא חומר גמיש ועמיד לאורך שנים. הוא עמיד בפני תנאי מזג האוויר המשתנים ומעניק פתרון טוב. אך יחד עם זאת מידי פעם ישנם ליקויים הזקוקים לתיקונים. האספלט חשוף לתנאי מזג אוויר קשים, הכוללים טמפרטורת קיצוניות. אם אתם רוצים לדעת עד כמה קיצוני, אתם מוזמנים להלך יחפים על כביש אספלט ביום שמש. השינויים הסביבתיים, יחדיו עם נזקים חיצוניים עלולים לגרום לפגמים באספלט. לאורך זמן עלולים להיווצר סדקים, ובורות, ואלו הופכים להיות מטרד ואף סכנה בטיחותית. אז מה עושים כאשר מופיעות הבעיות באספלט?

הרחבת נתיב ברחוב ראול ולנברג, תל אביב

חידוש אספלט
חידוש אספלט נדרש כיום בכל פרויקט של הרחבת או עדכון תשתיות, וכל פרויקט מביא איתו צרכים ספציפיים. באופן כללי יש צורך בעבודות עפר להכנת השטח, הנחת תשתיות שונות כמו צנרת מים, חשמל ותקשורת, וביוב. ובל נשכח ריצוף מדרכות לצד הכביש או מגרש החנייה. בהזדמנות זו נציין כי כדאי למצוא חברה המבצעת עבודות אספלט וסלילת כבישים הנותנת מענה לכל הצרכים תחת קורת גג אחת, זה יחסוך לכם זמן, כאב ראש ועלויות.
כיום, ישנם פתרונות שונים של חידוש עבודות אספלט. איננו רוצים להמליץ על פתרון זה או אחר, יש צורך בבחינה של תנאי השטח ומצב האספלט. ישנם פתרונות שונים, המתאימים למצבים שונים. אך בשורה התחתונה ניתן לחדש ולתקן את האספלט – בין אם מדובר בעבודות אספלט לחניה או אספלט לכביש. בין הפתרונות המקובלים ניתן להזכיר את השימוש באספלט קר, ציפוי בשכבת אספלט חדשה או קרצוף וריבוד מחדש.

אספלט קר – אספלט קר הוא פרי פיתוח ישראלי, והוא מעניק פתרון קל ומהיר לתיקונים וליקויים שונים. הוא אידאלי לצורך טלאים וסתימת חורים. הוא מתאים לכל מזג אוויר וניתן להשתמש בו גם במקומות רטובים. כך שאם בחורף נפער בור מלא במי גשמים במגרש החנייה, ניתן לסתום אותו באמצעות אספלט קר.
ציפוי בשכבת אספלט חדשה – ניתן להשתמש באספלט חם ולהעניק שכבה חדשה לאספלט הקיים. כך ניתן לחדש את כל הכביש או מגרש החנייה ולסתום חורים וסדקים.
קרצוף וריבוד מחדש – הטכנולוגיות של היום מאפשרות גם את קרצוף שכבת האספלט הקיימת, לצורך מחזור ושימוש חוזר. באמצעות קרצוף, חימום והוספת פולימרים, ניתן לחדש את האספלט ולפתור את הליקויים השונים. כמובן שיש לבחון את תנאי השטח על מנת להעניק פתרון יעיל. לעתים יש צורך להעניק פתרונות לבעיות ניקוז על מנת למנוע את הישנות הבעיה. כדאי לפנות למומחים על מנת לבחון את השטח ואת הצרכים. הם יוכלו להמליץ על הפתרון המתאים וגם לתת תשובות לגבי עלויות חידוש אספלט.
חידוש אספלט – מחיר
ישנם גורמים שונים המשפיעים על עלויות חידוש אספלט. בין היתר אנו לוקחים בחשבון את מצב האספלט, תנאי השטח, גודל השטח וסוג הפתרון שבו נשתמש לצורך חידוש האספלט. בשורה התחתונה יש לנו פתרון לכל מקרה, פתרון בהתאמה אישית לצרכים ולתקציב. אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר אישית.

ריסוס ביטומן, ריסוס כבישים, שכבת ביטומן, סלילת כבישים, אספלט
ריסוס שכבת ביטומן לטובת איטום מוחלט והפרדה בין השכבות

חתוכה - המומחים לעבודות אספלט

חתוכה עבודות עפר ופיתוח כבישים מעניקים לכם פתרון בהתאמה אישית. אנו משתמשים בטכנולוגיות וחומרים שונים על מנת להעניק פתרונות של סלילת כבישים ומגרשי חנייה, כולל חידוש אספלט.

אנו מביאים איתנו ניסיון של למעלה מארבעים שנה ומעניקים פתרונות לכל סוגי הלקוחות הכוללים רשויות מקומיות, מוסדות ומפעלים, בניינים משותפים ובתים פרטיים.

אנו מעניקים פתרון כולל, החל מהשלב התכנוני, דרך עבודות העפר ועד הטמעת תשתיות שונות וסלילת מדרכות. היתרון שלנו הוא מתן כל השירותים תחת קורת גג אחת, דבר המעניק לכם יעילות, נוחות וגם חיסכון בעלויות. לייעוץ בנושא אספלט לחנייה, סלילת כבישים או חידוש אספלט, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

זקוקים לאספלט בחניית בניין המגורים? סלילת כביש ביישוב?

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר. נשמח לעמוד לשירותכם בכל פרויקט, ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר. נציגינו ממתינים לפנייתך בטלפון 050-966-3184 או בטופס:

דילוג לתוכן