חתוכה

עבודות עפר, קבלן תשתיות, קבלן אספלט, סלילת כבישים, ריצוף מדרכות

סלילת חניונים בבתים משותפים

חברת חתוכה עפר פיתוח וכבישים מעניקה מענה לבניינים משותפים הזקוקים לסלילת מקומות חנייה לטובת דיירי הבניין. החברה מעניקה שירות בעת בניית בניינים חדשים, כמו גם בניית חניונים במסגרת התחדשות עירונית או חידוש עבודות אספלט בבניינים ישנים.

סלילת חניונים בבתים משותפים מבטיחה כי לדיירי הבניין יהיו מקומות חניה מסודרים ונוחים, תואמים לתשתיות הבניין ובעלי עמידות לאורך זמן.

כאשר סוללים חניונים בבניין משותף, חשוב להקפיד על איכות העבודה וההתאמה לתשתיות המקומיות. אזור החנייה עשוי להכיל תשתיות שונות, וחשוב להעניק את הפתרונות המאפשרים גישה לאותן התשתיות. ולכן הכל חייב לעשות על פי התכניות ההנדסיות והאדריכליות.

יש להקפיד על שלבי העבודה ואיכות החומרים על מנת להבטיח לדיירי הבניין עמידות לאורך השנים. אתם שואפים לחניון וכביש גישה אשר יגלו עמידות גבוהה אל מול פגעי מזג האוויר והבלאי הטבעי, ויחסכו בהוצאות התחזוקה. למעשה בכל עבודה, בין אם מדובר בסלילת חניון חדש או חידוש עבודות אספלט קיימות, נדרשת זהירות רבה על מנת לא לפגוע בתשתיות הבניין ולא לגרום שום נזק.

לפני ואחרי. סלילת חניון בבית משותף בראשון לציון.

קבלן אספלט ועבודות עפר לבניינים משותפים

בין אם יש צורך בעבודות חידוש אספלט, תיקון אספלט או סלילת חניון בבניין חדש, אנו עומדים לשירותכם עם מיטב השירותים והפתרונות.
אנו מביאים איתנו כארבעים שנות ניסיון בביצוע עבודות עפר ועבודות אספלט, ללקוחות פרטיים, בניינים משותפים ורשויות מקומיות. ביכולתנו לתת מענה לשלבים התכנונים וגם לביצוע בפועל, וכל זאת במסגרת עמידה בלוחות הזמנים, הקפדה על תקני איכות ובטיחות ושמירה על רמת מחירים הוגנת.

חושבים על סלילת חניון בבניין? זקוקים לחידוש אספלט בחנייה ? רוצים פרטים על מחיר אספלט למטר? התקשרו עכשיו ונשמח לתת לכם מענה אישי, ייעוץ והצעת מחיר אטרקטיבית.

סלילת אספלט לחניה
כמובן שגם סימנו את החניות. סלילת חניון בבניין משותף בתל אביב

זקוקים לאספלט בחניית בניין המגורים? סלילת כביש ביישוב?

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל פרויקט, ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר.
נציגינו ממתינים לפנייתך בטלפון בראש העמוד או בטופס:

דילוג לתוכן