חתוכה

סלילת כבישים (מועצות ורשויות מקומיות)

הארץ גדולה ומתפתחת, ומידי יום המועצות והרשויות המקומיות נדרשות לתת מענה של בניית כבישים חדשים בישובים. חברת חתוכה עפר וכבישים מעניקה מענה מקצועי לכל שלבי סלילת הכביש.

סלילת כביש היא עניין מקצועי הדורש קבלן כבישים בעל ידע, ניסיון, מהנדסים ומומחים לשלבי העבודה שונים. וזאת לצד ציוד הנדסי חדיש ומתקדם. רק כך ניתן לענות על הצרכים של העיריות והרשויות המקומיות, ולספק כבישים עמידים לפי כל התקנים.

סלילת כבישים אינה מסתכמת בביצוע עבודות אספלט, יש לכך שלבים מקדימים של תכנון והכנה. אנו חברה ותיקה ומנוסה המעניקה מענה לכל שלבי הפרויקט, החל מביצוע מדידות, תכנון ועד הרגע שבו אנו מתחילים את העבודות ההנדסיות של הכנת הקרקע וסלילת הכביש. והכל תוך כדי הקפדה על כל הוראות הבטיחות ושמירה על שלום הציבור.

סלילת חניון והקמת מגרש כדורסל בבית ספר באור יהודה

קבלן כבישים המעניק מענה לכל הצרכים
אחד היתרונות המרכזיים של חברת חתוכה עפר וכבישים היא היכולת שלנו לתת מענה כולל לכל הצרכים של סלילת הכביש, ללא צורך בקבלני משנה. כך ניתן לנהל את הפרויקט בצורה יעילה יותר, וגם לחסוך בעלויות.
אנו מעסיקים צוות גדול של עובדים לרבות מהנדסים ומודדים, וכך אנו יכולים לתכנן את העבודות, לבצע חישובים גאוטכניים ולהציג לרשויות המקומיות תכנית עבודה התחומה בזמן ובעלת עלויות ידועות מראש

לצורך סלילת כבישים יש לבצע עבודות עפר ותשתיות, ולאחר מכן עבודות אספלט, ריצוף מדרכות וגימורים אחרונים. ולצד הצרכים הטכניים, חשוב לצמצם את הפגיעה בסדר הציבורי ולסיים את הפרויקטים במהירות וללא גרימת מטרד מיותר לתושבים.

לחברתנו ניסיון מוכח בעבודה מול רשויות מקומיות ועיירות, ואיתנו אתם יכולים להיות בראש שקט. יש לנו כארבעים שנות ניסיון בבניית הארץ, ואנו גאים להעניק שירות לכל יישוב ועיר בישראל הזקוקים לפתרונות של סלילת כבישים

קירצוף במקומות הנדרשים, שכבה מיישרת ואספלט סופי. סלילת כביש גישה לנתיב מהיר

זקוקים לאספלט בחניית בניין המגורים? סלילת כביש ביישוב?

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל פרויקט, ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר.
נציגינו ממתינים לפנייתך בטלפון בראש העמוד או בטופס:

דילוג לתוכן