חתוכה

שלבים בסלילת אספלט לחניון בבנין פרטי

פרויקט חידוש אספלט בחניון בנין מגורים מתבצע על מנת לשדרג ולשפר את תפקוד החניון ואת המראה הכללי של הבנין. בתהליך הזה, האספלט הישן מפורק באמצעות כלים כבדים. לאחר מכן, האספלט החדש, המותאם לתנאי השימוש בחניון, מונח באופן אחיד. האספלט נדחס בעזרת מכונות דחיסה מתקדמות על מנת להבטיח אחידות וחוזק מיטבי של השטח.

תיקון וחידוש אספלט בחניון בבנין מגורים הוא תהליך מרכזי שמתבצע על מנת לשדרג ולשפר את מראה הבנין, עמידות ותפקוד החניון.
במקרה של סלילת חניון בבניין מגורים, נדרשת שכבת אספלט אחת בלבד, שמשמשת כשכבת הגימור העליונה ותספק אחידות, עמידות ושומרת על תפקוד החניה באופן איכותי ובטוח. האספלט החדש מונח באופן אחיד ומורכב מתערובות אספלט איכותיות, המותאמות לשימוש בחניון.
כשחידוש האספלט בחניון במגורים מושלם, החניון מקבל מראה משודרג ואטרקטיבי. חללי החניה מוגדרים בצורה מדויקת, מה שמאפשר חניה נוחה ובטוחה עבור הדיירים. חידוש האספלט מעניק של בנין מושקע ומשפר את הגישה אל ומהחניון.

בנוסף לשכבת האספלט, ניתן להוסיף עזרים נלווים כמו סימון הגישה, החניות ואורחים והחניות הפרטיות, ציוד לשמירה על תקנות הבטיחות ונוחות הנהגים - שערים מחסומים וכו׳. סלילת חניון בבניין מגורים מתבצעת בעזרת ציוד מתקדם וביצוע מקצועי על ידי צוות מיומן. התהליך מתבצע בהתאם לתקנות והנחיות משרד התחבורה ומבטיח חניה נוחה, בטוחה ואיכותית לתושבים.

הסרת האספלט הקיים תוך התחשבות בצנרת וקווים קיימים
קירצוף במקומות הנדרשים, שכבה מיישרת ואספלט סופי

סלילת אספלט לחניון בבנין פרטי נעשית במספר שלבים:

  1. תכנון: תחילה, יש לתכנן את הסלילה. זה אומר קביעת השטח הדרוש לחנייה, קווי הנתיבים, התחשבות במדרגות או מכסי ביוב ואלמנטים נוספים אשר ישפיעו על העבודה והתוצאה הסופית.

  2. יישום שכבת בסיס: לאחר התכנון, עלינו להתחיל ביישום שכבת בסיס. שכבת הבסיס מורכבת מחומרי יישום במספר שכבות מצעים,  מתחילים מחומר נברר – חומר מילוי ומעל שכבה של חומר בעל איכות גבוהה, הנקרא מצע א׳. חשוב שהמצעים יגיעו ממקור אמין – מחצבה מאושרת. המצעים מייצרים שכבת גמישות וחוזק לכביש, והתוצאה הסופית היא מוצר איכותי בעל עמידות לשנים רבות.

  3. ריסוס ביטומן: לאחר יישום שכבת הבסיס נבצע ריסוס כביש באמצעות אמולסיה ביטומנית, יש ליישם שכבת ביטומן כדי לשמור על יציבות החומר. שכבת הביטומן עשויה להכיל סיבי פחמן או חומרים אחרים המגבירים את לכידות וחיבור מיטבי של האספלט לקרקע.

  4. שכבת אספלט: לאחר ייבוש השכבה הביטומנית, ניישם את שכבת האספלט על פני השטח. זה יכול להתבצע באמצעות אספלט קר, התזה ידנית של אספלט חם או בעזרת מכונת גריסה המשטחת את האספלט.

  5. תחזוקה: לאחר הסלילה, יש לבצע תחזוקה קבועה של השטח. זה כולל מילוי קרעים וחריצים בשכבת האספלט וניקוי השטח מחומרים זרים.

מומלץ להשתמש בשירותי מקצוענים לסלילת האספלט על מנת להבטיח איכות והחזר על השקע ההשקעה.

ריסוס ביטומן, ריסוס כבישים, שכבת ביטומן, סלילת כבישים, אספלט
ריסוס שכבת ביטומן
סלילת חניון ברחובות, לפני
סלילת חניון ברחובות, אחרי
אספלט קר – אספלט קר הוא פיתרון זמני, פרי פיתוח ישראלי, והוא מעניק פתרון קל ומהיר לתיקונים וליקויים שונים. הוא אידאלי לצורך טלאים וסתימת חורים. הוא מתאים לכל מזג אוויר וניתן להשתמש בו גם במקומות רטובים. כך שאם בחורף נפער בור מלא במי גשמים במגרש החנייה, ניתן לסתום אותו באמצעות אספלט קר.

ציפוי בשכבת אספלט חדשה – ניתן להשתמש באספלט חם ולהעניק שכבה חדשה לאספלט הקיים. כך ניתן לחדש את כל הכביש או מגרש החנייה ולסתום חורים וסדקים.

קרצוף וריבוד מחדש – הטכנולוגיות של היום מאפשרות גם את קרצוף שכבת האספלט הקיימת, לצורך מחזור ושימוש חוזר. באמצעות קרצוף, חימום והוספת פולימרים, ניתן לחדש את האספלט ולפתור את הליקויים השונים.

כמובן שיש לבחון את תנאי השטח על מנת להעניק פתרון יעיל. לעתים יש צורך להעניק פתרונות לבעיות ניקוז על מנת למנוע את הישנות הבעיה. כדאי לפנות למומחים על מנת לבחון את השטח ואת הצרכים. הם יוכלו להמליץ על הפתרון המתאים וגם לתת תשובות לגבי עלויות חידוש אספלט.

חידוש אספלט – מחיר

ישנם גורמים שונים המשפיעים על עלויות חידוש אספלט. בין היתר אנו לוקחים בחשבון את מצב האספלט, תנאי השטח, גודל השטח וסוג הפתרון שבו נשתמש לצורך חידוש האספלט. בשורה התחתונה יש לנו פתרון לכל מקרה, פתרון בהתאמה אישית לצרכים ולתקציב. אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר אישית.

חתוכה - המומחים לעבודות אספלט

חתוכה עבודות עפר ופיתוח כבישים מעניקים לכם פתרון בהתאמה אישית. אנו משתמשים בטכנולוגיות וחומרים שונים על מנת להעניק פתרונות של סלילת כבישים ומגרשי חנייה, כולל חידוש אספלט.

אנו מביאים איתנו ניסיון של למעלה מארבעים שנה ומעניקים פתרונות לכל סוגי הלקוחות הכוללים רשויות מקומיות, מוסדות ומפעלים, בניינים משותפים ובתים פרטיים.

חברתנו מעניקה פתרון כולל, החל מהשלב התכנוני, דרך עבודות העפר ועד הטמעת תשתיות שונות וסלילת מדרכות. היתרון שלנו הוא מתן כל השירותים תחת קורת גג אחת, דבר המעניק לכם יעילות, נוחות וגם חיסכון בעלויות. לייעוץ בנושא אספלט לחנייה, סלילת כבישים או חידוש אספלט, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

זקוקים לאספלט בחניית בניין המגורים? סלילת כביש ביישוב, ריצוף מדרכות בגינות ציבוריות, עבודות עפר והנחת תשתיות ביוב?

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל פרויקט, ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר.
נציגינו ממתינים לפנייתך בטלפון 050-966-3184 או בטופס:

דילוג לתוכן